Arge

Sleeve Mak Makina ailesi olarak her geçen gün gelişen teknolojiyi yakından takip etmekteyiz. İnovasyona uyumlu çalışan ekibimiz ile üretim öncesi ve sonrasında her makina için geliştirilebilir yenilikler üzerinde araştırmalarımızı yaparak aldığımız notlarımıza yönelik çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bilgi alış-verişi sırasında toplantı içerisin de birbirimizle olan ilişkilerimizi sanki bir müşteri görüşmesi yapıyor gibi yürütüyor ve oluşabilecek tüm riskleri de hesaplayarak ilerliyoruz.

AR-GE çalışmalarımız için öncelikle sürdürülebilir uygulamalar üzerinde çalıştığımız her bir makinamız için ayrı ayrı çözümler üzerinde durarak gerek tasarım gerekse performans açısından müşterilerimizin taleplerine daha iyi cevap vermeyi hedefliyoruz. İş ortaklarımız için üretim gücüne yönelik yeni teknoloji üzerinde çalışmalarımızı tüm departmanlarımız ile birlikte yürütüyoruz.

Teknik, üretim ve saha ekibimiz ile aylık oluşturduğumuz planlamalar doğrultusunda üretim süreçlerimiz ve imalatta herhangi bir problem ile karşı karşıya kalmamak için kullanılan malzemelerin tedarikleri esnasında gerekli özeni vererek her bir siparişe hazır hale geliyoruz.

 

 


Sosyal Ağlarda Paylaş